Melisa Residence-atakoy-gunluk-kiralik-daire
Ataköy Günlük Kiralık Daire

Covid-19 pandemi süreci hayatımızı değiştirdiği gibi tatil anlayışımızı da oldukça değiştirdi. Tatil seçenekleri dediğimizde ilk aklımıza gelen oteller şimdilerde sirkülasyonun en az olduğu yerler olarak göze çarpıyor. Özellikle iş seyahatleri yapmak zorunda olan insanlar şimdilerde günlük kiralık daireleri tercih ediyor. Her türlü konforun düşünüldüğü, ev ortamından farksız günlük kiralık daire seçenekleri internetten üzerinden daha çok aranır hale geldi. Eğer sizde sık seyahat ediyorsanız ve pandemi döneminde bir değişiklik yapmak istiyorsanız Ataköy günlük kiralık daire seçenekleri tam size göre…

REZERVASYON - DETAY
Melisa Residence-besyol-gunluk-kiralik-daire
Beşyol Günlük Kiralık Daire

Küçükçekmece’nin 21 mahallesinden biri olan Beşyol, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır. Beşyol suit oteller konusunda arama yaptığınızda birçok alternatif karşınıza çıkacaktır. Ancak Melisa Suit Residence’in 1+1 konforlu dairelerini kontrol etmeden rezervasyon yapmayın…

REZERVASYON - DETAY
Melisa Residence-cennet-gunluk-kiralik-daire
Cennet Günlük Kiralık Daire

Lüks ve konforlu aile odalarını anlatmak üzere betimlenen suit otel kavramı son dönemlerin en gözde kavramlarından biri oldu. Her otel ya da otel konseptinin buna uyması pek mümkün olmasa da bazı oteller aile odaları olmasa da suit kelimesini oda satışlarında kullanabiliyor. Suit oda kavramı, 1 çift kişilik yatağın olduğu bir oda ile birlikte 2 tek kişilik yatak konulan bir diğer odanın birleşiminden oluşmaktadır.

REZERVASYON - DETAY
Melisa Residence-florya-gunluk-kiralik-daire
Florya Günlük Kiralık Daire

Eğer uzun zamandır İstanbul’da bir tatil planlıyorsanız, yapacağınız tatil için sadece bir yeri hedefleyerek planlama yapmak yerine alternatifli ya da hiç görmediğiniz bir bölgeyi planlayın. Florya, gezilecek görülecek yerlerin yanı sıra yapılacak çok farklı aktivitenin yer aldığı bir semttir. İstanbul’un bu semti için planlama yaparken aradığınız Florya günlük daire seçenekleri için Melisa Suit Residence’in sitesine de bakmayı unutmayın.

REZERVASYON - DETAY
Melisa Residence-halkali-gunluk-kiralik-daire
Halkalı Günlük Kiralık Daire

COVID-19 salgınının bir sonucu olarak hepimiz zorlu koşullarda ilerliyoruz. Virüsün etkisi tüm sektörleri olumsuz etkilerken, en çok zarar gören sektörlerin başında, otel işletmeleri gelmekte. İş seyahatleri, tatiller ertelenirken otel işletmeleri Covid-19 hijyen kuralları ile daha özenli ve daha titiz davranmak zorunda… Bu yüzden otel arayışlarınızda hijyen kurallarının ön planda tutulduğu otelleri tercih etmek önemlidir. Bu süreçte otellerden ziyade bir başka konaklama seçeneği ön plana çıkmaya başladı. O da günlük rezidans kiralamalarıdır. Eğer sizinde tatil planınız ya da iş seyahatiniz için İstanbul’da Halkalı otelleri arayışınız var ise Halkalı günlük rezidans seçeneklerini de mutlaka kontrol edin.

REZERVASYON - DETAY
Melisa Residence-kucukcekmece-gunluk-kiralik-daire
Küçükçekmece Günlük Kiralık Daire

İstanbul’un Küçükçekmece gölünden adını alan yerleşim bölgesi Küçükçekmece, 21 mahallesi ile kalabalık bir yerleşim bölgesidir. Batısında Çatalca ve Avcılar, doğusunda Bağcılar, Esenler ve Bahçelievler yer alırken, kuzeyinde Gaziosmanpaşa, güneyinde ise Bakırköy yer alır. Kalabalık bir bölgedir. Bu yüzden hem sanayi kuruluşları hem de yerleşim bölgesi olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden Küçükçekmece otelleri de oldukça fazladır. Eğer siz de Küçükçekmece günlük daire arayışınız var ise Melisa Suit Residence internet sitesini de kontrol etmeyi unutmayın.

REZERVASYON - DETAY
Melisa Residence-sefakoy-gunluk-kiralik-daire
Sefaköy Günlük Kiralık Daire

İster İstanbullu olun, ister Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden olun, İstanbul’da Covid-19 hijyen kurallarına göre hazırlanan Sefaköy günlük kiralık daire seçenekleriyle Melisa Suit Residence sizleri bekliyor.

REZERVASYON - DETAY
Melisa Residence-yenibosna-gunluk-kiralik-daire
Yenibosna Günlük Kiralık Daire

Yenibosna, İstanbul’un en kalabalık yerleşim bölgelerinden biri olan Bahçelievler ilçesine bağlı bir semttir. Semtin batısı sanayi bölgesi olarak gelişirken, doğusu yerleşim yerleri olarak kalabalıklaşmaya devam etmektedir. Yenibosna kozmopolitik yapısıyla hem çalışanları, hem de çalışmayan kesimi kucaklamaktadır. Ancak ulaşım açısından İstanbul’un en kolay ulaşabilecek semtlerinden biridir. İstanbul seyahati planlıyorsanız ya da İstanbul’da yaşıyor ve kendinize bir hafta sonu kaçamağı yapmak istiyorsanız Yenibosna günlük rezidans seçenekleri ile kendinize bir günlük kiralık daire seçebilir ve Yenibosna – Bahçelievler –Bakırköy – Fatih üzerinde yapmak istediğiniz gezmek istediğiniz yerleri gezebilir, restoran-cafe gibi lezzetlerini tatmak istediğiniz yerlerde vakit geçirebilirsiniz.

REZERVASYON - DETAY