Küçükçekmece Günlük Kiralık Daire

Beşyol Mah. İnönü Cad.Camlıbel Sok.No: 19 sefaköy Küçükçekmece İSTANBUL

ODA ÖZELİKLERİ

Wifi İnternet
TV-LCD
Acil Durum Tel
Yatak 2 Kişilik
Banyo
Klima
Merkezi Isıtma
Resepsiyon

Küçükçekmece Günlük Kiralık Daire


İstanbul’un Küçükçekmece gölünden adını alan yerleşim bölgesi Küçükçekmece, 21 mahallesi ile kalabalık bir yerleşim bölgesidir. Batısında Çatalca ve Avcılar, doğusunda Bağcılar, Esenler ve Bahçelievler yer alırken, kuzeyinde Gaziosmanpaşa, güneyinde ise Bakırköy yer alır. Kalabalık bir bölgedir. Bu yüzden hem sanayi kuruluşları hem de yerleşim bölgesi olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden Küçükçekmece otelleri de oldukça fazladır. Eğer siz de Küçükçekmece günlük daire arayışınız var ise Melisa Suit Residence internet sitesini de kontrol etmeyi unutmayın. 


Melisa Suit Residence modern ve konforlu 1+1 Küçükçekmece günlük kiralık daire seçenekleri konusunda aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz özel seçenekler sunar. 1+1 dairelerde tüm konforunuzu sağlayacak ayrıntılar en ince detayına kadar düşünülmüştür. 


Hem konforlu hem ekonomik hem de aile ortamında kalmak istiyorsanız Melisa Suit Residence 1+1 daireleri tam size göredir. Mutfağında yemek yapabileceğiniz her ayrıntı düşünülmüştür. Ocaktan, fırına, tost makinesinden, su ısıtıcısına,buzdolabına kadar tüm mutfak aksesuarları mevcuttur. Sınırsız internet hizmeti, 80 ekran Led Tv, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi Melisa Suit Residence’in tüm 1+1 dairelerinde bulunmaktadır. İşletmenin, keyifli zamanlar geçirebileceğiniz sosyal tesisleri, spor salonu, cafe restoranı ve ücretsiz otopark,vale hizmeti  ile de dikkat çeker.

 

Rahat ve Konforlu Tatilin veya İş Gezisinin Anahtarı: Melisa Suit Residence


Covid-19 hijyen kurallarının uygulandığı ve titizlikle önem verildiği bir yerde tatil ya da iş gezisi yaşamak önemlidir. Aynı zamanda bu ortamın ev ortamını aratmayacak şekilde olması da en az hijyen kadar önem taşır. Küçükçekmece otelleri arasında Melisa Suit Residence 1+1 konforlu seçenekler sunmasıyla bir adım öndedir. 


Küçükçekmece’de kalmak ve çevresinde bir program yapmak istiyorsanız öncelikle kalış yerinizi belirlemek için Melisa Suit Residence’in internet sitesine girerek rezervasyonunuzu tamamlayın. Ardından Küçükçekmece ve çevresinde gezilecek yerler ve görülmesi gereken ayrıntıları planlamak daha da kolaylaşacaktır. Ulaşım kolaylığı ile Melisa Suit Residence 1+1 konforlu evlerinde trafik sıkıntısı yaşamadan tatilinizin ya da iş gezinizin keyfini  çıkarabilirsiniz. Zaman kaybetmeden Melisa Suit Residence 1+1 dairelerinden rezervasyonunuzu yaptırın, Küçükçekmece ve çevresini keşfetmeyi kolaylaştırın.   • Er de gören 24.02.2021

    4 yada 3 kişi gelicem

Küçükçekmece Günlük Kiralık Daire

4.5

DEĞERLENDİRME

Onaylanmayan yorumlar yayınlanmayacaktır.